Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Gliwice

Gliwice
Dostawy diety pudełkowej

Dietę pudełkową do Gliwic dostarczymy Ci bezpłatnie!

W głowie masz wiele wątpliwości czy aby na pewno dieta pudełkowa jest dla Ciebie najlepszym wyjściem? Rozumiemy to, jednak jesteśmy przekonani, że nasz catering dietetyczny sprosta w stu procentach Twoim wymaganiom. OptimalFit gwarantuje całodniowe zdrowe, smaczne, bezpieczne i wygodne żywienie. Co więcej, dowozimy gratis zamówione u nas jedzenie na obszarze Gliwic. Koniecznie przetestuj i przekonaj się jak dobry jest nasz catering dietetyczny.

Komu polecamy catering dietetyczny w Gliwicach?

W stałej ofercie OptimalFit znajdziesz dużą liczbę różnorodnych diet, co pozwoli Ci jeść dokładnie takie posiłki jakich potrzebujesz. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i zdajemy sobie sprawę, że jedna osoba może mieć takie nietolerancje pokarmowe, a druga inne, dlatego umożliwiamy również dokonywanie wykluczeń produktowych. Co to oznacza? Zamawiając catering dietetyczny w pierwszej kolejności wybierasz konkretną dietę, na przykład cukrzycową, bezmięsną lub bezglutenową, a jeśli dalej są w niej produkty, które chcesz usunąć ze swoich posiłków, to podajesz nam listę tych produktów, a my uwzględnimy w przygotowywanych dla Ciebie potrawach Twoje wykluczenia. Jeden produkt wykluczamy bezpłatnie, a usunięcie kolejnych odbywa się za niedużą dopłatą. Dieta pudełkowa w OptimalFit pozwoli Ci jeść to co chcesz i możesz.

Liczymy Twoje kalorie – dieta pudełkowa ze wskazaniem liczby kalorii!

OptimalFit zapewnia wspomniane wyżej diety wykluczające, jak i catering dietetyczny ze wskazaniem poziomu kaloryczności posiłków. Oznacza to, że przyrządzane przez nas jedzenie dla Ciebie jest bardzo dokładnie monitorowane pod kątem liczby kalorii, tak aby cały dzienny zestaw posiłków mieścił się w Twoim wybranym progu kaloryczności. Nasza dieta pudełkowa z łatwością pomoże Ci dbać o sylwetkę, utrzymywać stały poziom wagi, a nawet skutecznie wesprze Cię w walce ze zbędnymi kilogramami.

Kiedy przywozimy catering dietetyczny do Gliwic?

Zamówione u nas posiłki dostarczamy codziennie oprócz niedziel. Chcesz otrzymać catering dietetyczny w Gliwicach na niedzielę? Nie ma sprawy, gwarantujemy także posiłki z naszej diety pudełkowej na niedzielę, jednak przywozimy je w sobotę w godzinach porannych. Co do samych godzin dostaw jedzenia, z OptimalFit dieta pudełkowa na terenie Gliwic będzie u Ciebie zawsze najpóźniej o godzinie siódmej. Wtedy to właśnie dostaniesz pełny zestaw posiłków na bieżący dzień. Pamiętaj jednak, że zamówienie na catering musi do nas wpłynąć do 24h przed terminem dostawy, a także trzeba je opłacić z góry.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.