Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Katowice

Katowice
Dostawy diety pudełkowej

Dowóz diety pudełkowej do Katowic gratis!

Jesteśmy przekonani, że oferowana przez nas dieta pudełkowa trafi w Twoje gusta i spełni wszelkie oczekiwania. Przygotowywany w OptimalFit catering dietetyczny to wyjątkowo smaczne posiłki na cały dzień. Dzięki nam możesz szybko oraz komfortowo zdrowo się odżywiać, a przy tym jeść zróżnicowane dania. Zamówione przez Ciebie jedzenie dostarczymy pod wskazany adres, na przykład w miejsce pracy lub do Twojego domu, na obszarze całych Katowic bez jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Kto może zamówić w OptimalFit catering dietetyczny w Katowicach?

Uwierz nam – każdy! Dzięki temu, że posiadamy w menu bardzo szeroki wybór różnego typu diet, każdy znajdzie u nas posiłki adekwatne do swoich potrzeb. Cierpisz na nietolerancje pokarmowe? Masz przeciwskazania do spożywania wybranych produktów? U nas to żaden problem, gdyż masz możliwość wskazać nam wszystkie produkty jakie mamy omijać w przygotowanych dla Ciebie daniach. Pierwszy z nich wykluczymy gratis, a kolejne za symboliczną opłatą. Oczywiście najpierw możesz też wybrać pasującą Ci dietę, a tych proponujemy sporo, na czele z takimi jak dieta bezglutenowa, dieta cukrzycowa czy też dieta wegetariańska.

Wskaż nam poziom kalorii w Twojej diecie pudełkowej, a będziemy się go trzymać!

Dbasz o linię i skrupulatnie liczysz spożywane kalorie? Z OptimalFit nie musisz już dłużej tego robić. U nas wybierasz konkretny dzienny poziom kalorii, a my dbamy by Twoje posiłki zawsze się w nim odpowiednio zmieściły. Wybierając nasz catering dietetyczny możesz bez trudu utrzymywać swoją upragnioną wagę czy nawet podjąć wyzwanie zrzucania nadmiarowych kilogramów. Dzięki idealnie zbilansowanym posiłkom, które nigdy nie przekroczą wyznaczonego przez Ciebie limitu kalorii jest to o wiele prostsze. Z nami szybko skończysz myśleć o kaloriach, a zaczniesz cieszyć się jedzeniem.

W jakich godzinach dostarczamy catering dietetyczny do Katowic?

Dieta pudełkowa do Katowic jest przez nas przywożona najpóźniej na godzinę 7:00. Właśnie wtedy otrzymasz pełny zamówiony zestaw dań na cały dzień. Uwaga! Catering dietetyczny w obrębie miasta Katowice wozimy w dniach poniedziałek – sobota, co oznacza, że jeśli masz zamiar nabyć również jedzenie na niedzielę, musisz je zamówić w piątek, a dostaniesz komplet posiłków na niedzielę w sobotę rano. Catering należy zamawiać nie później niż 24 godziny przed dostawą, a płatności za posiłki dokonać na etapie składania zamówienia.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.