Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Libertów

Libertów
Darmowe dostawy diety pudełkowej

Dieta pudełkowa to może być Twój sposób na dietetyczne i bardzo smaczne jedzenie każdego dnia. Jeśli mieszkasz czy pracujesz w Libertowie to OptmalFit dostarczy Twoje posiłki bezpłatnie pod podany w trakcie zamówienia adres. Zapewniany przez nas catering dietetyczny to superkomfortowa metoda na codzienne zróżnicowane jedzenie. Zajrzyj już teraz do naszego menu i przekonaj się osobiście jak wiele różnych diet znajduje się w naszej ofercie cateringowej. Żywiąc się w naszej firmie masz pewność, że Twoje posiłki będą zdrowe i zawsze dotrą do Ciebie na czas.

Dieta pudełkowa Libertów – zamów catering dietetyczny OptimalFit

U nasz szybko i wygodnie wybierzesz interesującą Cię liczbę kalorii, która będzie obejmować całodniową dietę pudełkową. Innymi słowy Twój zestaw posiłków będzie zawsze dostarczać Ci konkretną ilość kalorii. Jest to idealna metoda na trzymanie odpowiedniej wagi lub też sposób na odchudzanie. Zamów catering dietetyczny w OptimalFit bez obaw o to, że przytyjesz! My przejmiemy na siebie liczenie Twoich kalorii, a równocześnie dostarczymy Ci różnorodne i wyjątkowo smaczne posiłki.

Catering dietetyczny w Libertowie – jedzenie odpowiednie dla wszystkich!

Każdy kto pragnie jeść w pierwszej kolejności zdrowe posiłki, ale równocześnie marzy o smacznym jedzeniu, powinien śmiało skorzystać z propozycji OptimalFit. Firma ma w swoim menu mnóstwo różnego typu diet, a w tym między innymi dietę cukrzycową czy bezglutenową, co pozwala klientowi dobierać dla siebie zestawy posiłków zgodne ze swoim wyznaczonym planem żywieniowym. Cierpisz na nietolerancje żywieniowe? W domu stosujesz różne wykluczenia produktów w swojej diecie? U nas też możesz to wszystko mieć! Dieta pudełkowa od OptimalFit to jedzenie dedykowane dla Ciebie. Będziemy Ci przywozić do Libertowa zestawy jedzeniowe w całości uwzględniające Twoje potrzeby żywieniowe.

O której dostawy cateringu dietetycznego do Libertowa?

Zamówiona w OptimalFit dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie od poniedziałku do soboty włącznie. Chcąc otrzymać posiłki do Libertowa musisz jedynie zamówić je oraz opłacić najpóźniej dobę przed planowanym terminem dostawy. Jedzenie przyjedzie pod podany adres do godziny 7:00 i będzie się składać z posiłków na cały dzień. Umożliwiamy również zamawianie posiłków na niedzielę, ale te dostarczamy dzień wcześniej, czyli w sobotę rano.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.