Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Rząska

Rząska
Dostawy diety pudełkowej

Dieta pudełkowa OptimalFit to najprostsza droga do systematycznych zdrowych posiłków. Dzień w dzień będziemy Ci przywozić pyszny i przede wszystkim zdrowy catering dietetyczny. Nie zaprzątaj sobie głowy jedzeniem. My o nie należycie dla Ciebie zadbamy. Dieta pudełkowa jest przez nas już także dowożona na terenie Rząski. Zamówione zdrowe posiłki możesz dostać pod własne drzwi lub na teren Twojego zakładu pracy. Wybierz dietę, wskaż nam adres, a jedzenie dotrze do Ciebie z samego rana. Z OptimalFit będziesz żywić się nie tylko zdrowo, ale i bardzo smacznie!

Dieta pudełkowa Rząska – zamów catering dietetyczny!

Oferujemy jedzenie w oparciu o diety takie jak cukrzycowa, bezglutenowa oraz inne rodzaje diet. Wszystkie dostępne diety pudełkowe znaleźć można na naszej witrynie internetowej. OptimalFit gwarantuje pyszny catering dietetyczny z dostawą pod dowolny adres do Rząski. Korzystając z naszej oferty cateringu, oprócz wybrania posiłków według wskazanej diety, masz ponadto możliwość podania nam jeszcze dodatkowo produktów do wykluczenia z Twojego menu. Pierwszy bezpłatnie, kolejne za niedużą opłatą.

Dieta pudełkowa każdego dnia do wybranego poziomu kaloryczności!

OptimalFit to także catering dietetyczny pozwalający Ci dbać o linię czy nawet wspomagający proces odchudzania. Wybierając interesujący Cię poziom kalorii, masz gwarancję, że Twoje całodobowe posiłki będą dostarczać Ci łącznie taką ilość kalorii, jaką chcesz otrzymywać. Prawda, że to bardzo wygodne? Od teraz to my przejmiemy na siebie liczenie kaloryczności Twojego jedzenia. Równocześnie Twoja dieta pudełkowa będzie stanowić urozmaicone żywienie.

Catering dietetyczny – kiedy dostawa do Rząski?

Zamówienia złożone u nas i opłacone, najpóźniej na 24h przed dostawą, są przez nas dostarczone pod wskazanym adresem w Rząsce maksymalnie o godzinie 7:00 rano. W OptimalFit pracujemy poniedziałek – sobota, a więc dieta pudełkowa może do Ciebie przyjeżdżać w tych dniach. Jeśli natomiast chcesz dostawać posiłki również w niedzielę, to możesz otrzymywać je razem z sobotnim cateringiem.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.