Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Sulechów

Sulechów
Dostawy diety pudełkowej

Jeśli chcesz jeść smacznie oraz zdrowo, to dieta pudełkowa OptimalFit jest właśnie dla Ciebie! Zapewnimy Ci komplet zróżnicowanych posiłków na cały dzień. Będziemy bezpłatnie przywozić zamówiony przez Ciebie catering dietetyczny do Sulechowa. Odbieraj jedzenie tam gdzie Ci pasuje! Chcesz posiłki do miejsca Twojej pracy? A może wolisz otrzymywać je na swój adres domowy w Sulechowie? Zdecyduj i poinformuj nas, gdzie mamy dowozić Twój zestaw posiłków. Szeroki wybór różnych diet oraz zestawy posiłków o różnych poziomach kaloryczności pozwolą Ci dobrać jedzenie do swoich potrzeb.

Dieta pudełkowa Sulechów – zamów catering dietetyczny OptimalFit

Nasz catering to diety cukrzycowa czy bezglutenowa, masz możliwość zamówienia jedzenia pod indywidualne potrzeby żywieniowe. Jest to rozwiązanie, które szczególnie przypadnie do gustu osobom cierpiącym na różnorodne nietolerancje pokarmowe. Nasza dieta pudełkowa dostarczana także do Sulechowa to zawsze posiłki adekwatne do Twoich potrzeb, skrupulatnie uwzględniające podane przez Ciebie nietolerancje czy wolne od wskazanych przez Ciebie składników. Składając bowiem zamówienie na wskazaną dietę masz opcję podania składników do wykluczenia, które będziemy pomijać przy przygotowywaniu Twoich zestawów.

Zdecyduj jaki poziom kalorii ma mieć Twoja dzienna dieta pudełkowa!

Umożliwiamy wybór posiłków w oparciu o ilość kalorii. Nasz catering dietetyczny to łatwy, wygodny i smaczny sposób dbania o linię. Wybierz jeden z kilku poziomów kaloryczności, a my za każdym razem przygotujemy dla Ciebie zestaw posiłków do wskazanego poziomu. Nie dość, że Twoja dieta pudełkowa będzie palce lizać, to jeszcze będziesz mieć gwarancję, że jesz dokładnie tyle kalorii ile chcesz. Z OptimalFit możesz jeść smacznie, a równocześnie dbać o linię czy odchudzać się, bez zastanawiania się ile dany posiłek ma kalorii, bo tym profesjonalnie zajmiemy się właśnie my!

Catering dietetyczny w Sulechowie – kiedy otrzymasz dostawę?

Twoja dieta pudełkowa przyjedzie pod podany adres na terenie Sulechowa najpóźniej do godziny 7:00. Pamiętaj jedynie, by złożyć zamówienie nie później niż 24h przed dostawą. Musisz też opłacić je z góry. Sposoby płatności za catering dietetyczny zamówiony w OptimalFit znajdziesz na naszej stronie. Jeśli chcesz otrzymywać od nas zestawy cateringowe również na niedzielę, to możemy Ci je dowozić wraz z posiłkami na sobotę.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.