Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Tychy

Tychy
Dostawy diety pudełkowej

Realizujemy darmowe dowozy diety pudełkowej do Tychów!

Nie masz czasu na przygotowanie posiłków, a zależy Ci na zdrowym jedzeniu? Dieta pudełkowa jaką proponujemy, to wymarzone dla Ciebie rozwiązanie. Teraz dostarczamy ją także do Tychów i to bez dodatkowych opłat za dowóz. Zamawiając catering dietetyczny w OptimalFit zapewniasz sobie nie tylko zdrowe posiłki, ale także niezwykle smakowite i różnorodne jedzenie. Zajrzyj już teraz do naszego menu, gdzie znajdziesz pyszne dania na cały dzień.

Catering dietetyczny w Tychach – jedzenie odpowiednie dla wszystkich!

W OptimalFit dobrze wiemy, że można jeść równocześnie zdrowo oraz smacznie. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że wielu osobom doskwierają rozmaite nietolerancje pokarmowe, dlatego oprócz szerokiego wyboru diet, jak bezglutenowa, bezmięsna czy cukrzycowa, dajemy także możliwość ograniczenia produktów, z jakich będą robione posiłki. Składając zamówienie, wyszczególnij produkty, od których zamawiana dieta pudełkowa ma być wolna, czyli tak naprawdę wyklucz wybrane produkty ze swoich dan. Jeden usuniemy z posiłków gratis, a eliminacja kolejnych produktów wiąże się z niewielką dopłatą. Zamów catering dietetyczny w OptimalFit i miej pod kontrolą to co jesz!

OptimalFit – dieta pudełkowa z ustalonym progiem kalorii!

Odpowiednio dobrane składniki i dobrze zbilansowane posiłki dostarczą Ci optymalną liczbę kalorii na dzień i równocześnie pozwolą Ci przestać myśleć czy możesz to jeszcze zjeść czy już nie. W OptimalFit decydujesz ile kalorii mają mieć łącznie Twoje dzienne posiłki, a my przygotowując je dla Ciebie dbamy, by wskazanego poziomu kaloryczności nie przekroczyły. Innymi słowy, możesz ze smakiem jeść wszystko, co przywieziemy, bo Twoja dieta pudełkowa zostanie skrupulatnie przez nas przeliczona i nigdy nie będzie w niej więcej kalorii niż tyle ile sobie życzysz. Nasz catering dietetyczny wesprze Cię w procesie odchudzania oraz znacząco ułatwi utrzymywanie należytej sylwetki, a przy tym będziesz spożywać naprawdę smaczne i bardzo różnorodne posiłki.

Kiedy dotrze do Ciebie do Tychów Twój catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa w OptimalFit musi zostać zamówiona nie później niż 24 godziny przed dostawą, a tą realizujemy codziennie w godzinach porannych – maksymalnie do godziny siódmej (przywozimy wtedy zestaw jedzenia na cały dzień). Wyjątkiem jest niedziela, kiedy posiłków nie dostarczamy, ale jedzenie na ten dzień możemy Ci przywieźć bez problemu w sobotę. Zamawiając catering dietetyczny na terenie miasta Tychy pamiętaj jeszcze tylko, aby z góry opłacić zamówienie, co zrobisz na kilka różnych sposobów.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.