Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Warszawa

Warszawa
Dostawy diety pudełkowej

Gwarantujemy darmową dostawę diety pudełkowej do Warszawy!

Zamawiając całodniowe posiłki w OptimalFit masz absolutną pewność, że Twoja dieta pudełkowa będzie zarówno wyjątkowo smaczna, jak i w pełni zdrowa. Oferowany przez nas catering dietetyczny to wyjątkowo łatwy sposób, by stale jeść urozmaicone dietetyczne dania. Gwarantujemy dobrze przemyślane posiłki. Odżywiaj się zdrowo i wygodnie wybierając catering dietetyczny od OptimalFit. Nie myśl o jedzeniu – my pomyślimy o nim za Ciebie. Obecnie dieta pudełkowa jest przez nas dostarczana już na całym obszarze Warszawy. Wypróbuj naszego jedzenia, zamawiając je do pracy lub do domu.

Catering dietetyczny w Warszawie – optymalne posiłki dla każdego!

Tak! Oferta OptimalFit to zdecydowanie dania adekwatne do potrzeb każdego z naszych klientów. Posiadamy w ofercie duży wybór rozmaitych diet, co umożliwia dobór jedzenia pod indywidualne możliwości i preferencje. Szanujemy Twoje potrzeby i rozumiemy, że możesz potrzebować posiłków opartych na konkretnych składnikach, dlatego znajdziesz u nas miedzy innymi zestawy dań w oparciu o dietę dla diabetyków, wysokobiałkową, bezmięsną lub bezglutenową. Oprócz tego dowolnie eliminuj wybrane produkty ze swojej diety pudełkowej. Stawiając na catering dietetyczny w OptimalFit, jeden produkt możesz usunąć gratis, a następne składniki za niewysoką dopłatą. Dzięki temu Twoja dieta pudełkowa będzie składać się jedynie z takich produktów, jakie tolerujesz i chcesz spożywać. Przetestuj nasz catering dietetyczny i zamów jedzenie w dowolne miejsce na mapie Warszawy.

Twoja dieta pudełkowa zawsze z optymalną dla Ciebie liczbą kalorii!

Żywiąc się z OptimalFit nie musisz wcale przejmować się kaloriami. Zacznij się odchudzać, dbaj o wagę i sylwetkę, a równocześnie nie patrz na posiłek zastanawiając się czy możesz go zjeść. Wystarczy, że zamawiając u nas catering dietetyczny wybierzesz maksymalny próg kalorii, a my przypilnujemy, by Twój całodniowy zestaw jedzenia się w nim zmieścił! To niezwykle praktyczne rozwiązanie dla wszystkich świadomych osób, dbających o prawidłową kaloryczność swoich posiłków. Jednocześnie wiedz, że dieta pudełkowa, którą u nas zamówisz zawsze będzie się składać z różnorakich dań – zagwarantujemy Ci różnorodne jedzenie każdego dnia.

Catering dietetyczny – kiedy realizujemy dostawy do Warszawy?

Dieta pudełkowa od OptimalFit dotrze do Ciebie pod wskazany adres w Warszawie przed godziną siódmą. Kompletne zestawy jedzenia zawierające posiłki na cały dzień rozwozimy w dniach poniedziałek – sobota, zaś jeśli chcesz dostać catering dietetyczny także na niedzielę, to dostarczymy Ci go w sobotę z samego rana. Pamiętaj, aby dokonać zamówienia najpóźniej na 24 godziny przed dostawą oraz opłać je z góry.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.