Sprawdź Promocje Kalkulator diety
Dieta pudełkowa Wrocław

Wrocław
Dostawy diety pudełkowej

OptimalFit bezpłatnie dostarczy Twoją dietę pudełkową do Wrocławia!

Przygotowywane przez nas posiłki to rozmaite dania i najprostszy sposób, by szybko i zdrowo zjeść. Dieta pudełkowa gwarantowana przez OptimalFit to także zawsze bardzo pyszne jedzenie oraz niezwykle szeroki wybór zestawów zgodny z wielorakimi dietami. Co więcej, zamawiany u nas catering dietetyczny dowozimy w każde miejsce we Wrocławiu całkowicie za darmo. Nie zastanawiaj się dłużej, tylko przetestuj nasze menu i zamów wybrany zestaw z bezpłatną dostawą do domu, pracy lub gdzie tylko chcesz!

Catering dietetyczny we Wrocławiu – dania odpowiednie dla wszystkich!

Pomijając fakt, że OptimalFit daje Ci gwarancję pysznych i zawsze zdrowych posiłków, to zwróć uwagę również na olbrzymi wybór różnego rodzaju diet. Dzięki nim nasza dieta pudełkowa naprawdę jest dedykowana dla wszystkich klientów. Znajdziesz u nas zestawy jedzenia oparte na takich dietach jak choćby dieta wysokobiałkowa, dieta bezglutenowa, dieta wegańska czy dieta cukrzycowa. Wybieraj dowolnie swój catering dietetyczny i jedz to co możesz i przede wszystkim chcesz. W wybranej przez Ciebie diecie nadal są składniki, jakich nie tolerujesz? Żaden problem! Podaj nam je do eliminacji z Twoich posiłków. Pierwszy wykluczymy gratis, a usunięcie kolejnych będzie się wiązało z niedużą dopłatą. Teraz catering dietetyczny do Wrocławia dostarczamy przez sześć dni w tygodniu.

Dieta pudełkowa na wybranym przez Ciebie poziomie kaloryczności!

Inne udogodnienie jakie zapewni i catering dietetyczny dostępny w OptimalFit to posiłki mieszczące się w interesującym Cię zakresie kalorii. Zdecyduj ile kalorii może liczyć Twoja dzienna dieta pudełkowa, a my przejmiemy na siebie ich liczenie podczas tworzenia Twojego jedzenia. Z nami będziesz jeść przepysznie i wygodnicko, a co najistotniejsze możesz śmiało przestać patrzyć na kalorie, bo na tym skupimy się my. Tobie zostaje delektować się naszymi posiłkami, które mamy nadzieję, wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

O jakiej porze wozimy catering dietetyczny do Wrocławia?

Zamawiana u nas dieta pudełkowa jest przywożona do klientów nie później niż na godzinę 7:00. Z samego rana otrzymasz więc catering dietetyczny zawierający dania na cały dzień. Jeśli chcesz otrzymać nasze posiłki we Wrocławiu pamiętaj jedynie o ich odpowiednio wcześniejszym zamówieniu. Musisz to zrobić minimum 24 godziny przed zaplanowaną dostawą, a zamawiane jedzenie opłacić z góry na jeden z kilku dostępnych sposobów. Catering dietetyczny dostarczamy w dniach poniedziałek – sobota, ale dietę pudełkową na niedzielę także możemy Ci dostarczyć – w sobotni poranek.

Zapraszamy do wypróbowania naszych zestawów i podzielenia się wrażeniami.