Sprawdź Promocje Kalkulator diety
750, 1150

DIETA OPTIMAL OFFICE

Zawiera drugie śniadanie (często fit słodkości), obiad i kolację (która może zostać zjedzona na podwieczorek). Stworzona z myślą o posiłkach w pracy. Zapewnia energię fizyczną i umysłową. Dzięki sporej zawartości błonnika i białka posiłki zapewniają uczucie sytości na długo. Zdrowe tłuszcze wspierają pracę mózgu. Wyśmienity smak sprawia, że przerwa w pracy jest jeszcze większą przyjemnością.

od 43 zł/dzień

Nie wiesz, jaką kaloryczność wybrać?

kalkulator kalorii - oblicz zapotrzebowanie

Opis

Stworzona z myślą o zdrowych, wygodnych posiłkach w pracy. Trzy optymalnie zbilansowane posiłki, z wysokiej jakości zdrowych składników. Zawiera drugie śniadanie, obiad i kolację (która może zostać zjedzona na podwieczorek). Łatwe do transportu oraz odgrzania.

Niezbyt wysoka wartość kaloryczna umożliwia wkomponowanie posiłków w codziennie menu. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy utrzymać wagę Optimal Office spełni Twoje wymagania.

Zjedz w domu ulubione śniadanie i lekki ostatni posiłek. A resztę zostaw nam!

Dieta oparta jest o niski indeks glikemiczny. To dodatkowo wspiera odchudzanie oraz reguluje poziom cukru we krwi. Ogranicza napady apetytu. Taka dieta jest również czynnikiem profilaktyki prozdrowotnej w chorobach serca, cukrzycy, otyłości i nowotworach.

Nasza dieta zawiera różnorodne produkty: mięso, ryby, jaja, nasiona strączkowe, nabiał, pełnoziarniste pieczywo, ryże, makarony, różnego rodzaju kasze i oczywiście warzywa i owoce oraz zdrowe tłuszcze.

Znajdują się w niej posiłki słodkie i wytrawne, oparte na przepisach różnych kuchni świata.

A my ciągle poszukujemy dla Was nowych doznań smakowych, aby każdy posiłek był dla Was przyjemnością.

Nasze dieta Optimal Office jest zgodna z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia.

Makroskładniki

Wszystkie nasze diety są oparte o niski indeks glikemiczny. Dzięki temu zapobiegamy gwałtownym wzrostom poziomu cukru we krwi. Przeciwdziałamy więc napadom głodu, czy uczuciu senności po posiłku. Taka dieta jest elementem profilaktyki w chorobach serca, cukrzycy, insulinooporności, nowotworach. Prawidłowy rozkład makroskładników to gwarancja skuteczności i prozdrowotnych właściwości diety.

Białko: 20-25%duża ilość białka przyspiesza odchudzanie i chroni przed utratą tkanki mięśniowej;

Węglowodany: 50-55%głównie węglowodany złożone, dostarczają energii, zapobiegają gwałtownym wahaniom poziomu cukru; produkty pełnoziarniste są źródłem witamin i minerałów;

Tłuszcze: 25-35%zdrowe tłuszcze wspierają odchudzanie, sprzyjają zachowaniu równowagi hormonalnej, regulują ciśnienie;

Błonnik: duża ilość błonnika zapewnia szybkie tempo odchudzania, uczucie sytości i sprzyja oczyszczeniu organizmu. Zalecamy wypijanie 1,5 – 2 litrów płynów dziennie.

Kaloryczność

Trzy posiłki o wartości 750 kcal to propozycja przygotowana z myślą o kobietach. Ostateczna wartość kaloryczna posiłków w ciągu dnia będzie zależna od wartości kalorycznej posiłków przygotowanych/zjedzonych na własną rękę. Niewielka wartość kaloryczna sprawia, że łatwo można wkomponować te posiłki w dietę redukcyjną.

Trzy posiłki o wartości 1150 kcal to propozycja przygotowana z myślą o mężczyznach lub aktywnych kobietach. Ostateczna wartość kaloryczna posiłków w ciągu dnia będzie zależna od wartości kalorycznej posiłków przygotowanych/zjedzonych na własną rękę.

Menu

Cennik

Ilość kcal

1 – 13 dni

14 – 20 dni

21-30 dni

Powyżej 30 dni

3 posiłki

750 kcal

46

45

44

43

1100kcal

49

48

47

46

Alergeny

Nasze posiłki w ramach diety Optimal Office są przygotowywane są z wykorzystaniem różnorodnych produktów spożywczych, w tym naturalnych produktów i ich pochodnych mogących powodować alergie lub reakcje nietolerancji.

Są to: produkty zbożowe zawierające gluten, jaja, ryby, orzechy, orzeszki ziemne, soja, mleko, seler, gorczyca, nasiona sezamu oraz łubin.

Ze względu na przygotowywanie posiłków we wspólnych pomieszczeniach kuchennych w wielu naszych daniach mogą wystąpić również śladowe ilości tych składników.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, co do możliwości zastosowania naszych diet prosimy o kontakt z naszym dietetykiem: kontakt@optimalfit.pl lub telefonicznie 690 977 222 (w godzinach 8.00 – 16.00).

Przed złożeniem zamówienia prosimy również o przekazanie nam informacji o wszelkich przeciwwskazaniach żywieniowych, bądź alergiach pokarmowych

Cała oferta

Te pyszności czekają na Ciebie

Zawiera drugie śniadanie (często fit słodkości), obiad i kolację (która może zostać zjedzona na podwieczorek). Stworzona z myślą o posiłkach w pracy. Zapewnia energię fizyczną i umysłową. Dzięki sporej zawartości błonnika i białka posiłki zapewniają uczucie sytości na długo. Zdrowe tłuszcze wspierają pracę mózgu. Wyśmienity smak sprawia, że przerwa w pracy jest jeszcze większą przyjemnością.