Sprawdź Promocje Kalkulator diety
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Aby otrzymywać co
rano porcję posiłków OptimalFit:

Zamówienie

Dokonaj zamówienia najpóźniej 24 godziny przed datą planowanej dostawy.

Płatność

Wykonaj płatność poprzez Przelewy24 lub tradycyjnym przelewem. Jeśli decydujesz się na tradycyjny przelew prześlij potwierdzenie przelewu na adres kontakt@optimalfit.pl, do godz. 11.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę.

Realizacja

Po otrzymaniu przez nas płatności lub potwierdzenia przelewu zamówienie zostanie zapisane do realizacji.

Dostawa

W podanym przez Ciebie godzinnym przedziale czasowym spodziewaj się kierowcy z zestawem.

Dostawy na terenie Krakowa, Wieliczki, Skawiny, Zabierzowa, Zielonek, Węgrzc, Niepołomic, Mogilan, Libertowa są bezpłatne. W przypadku dostawy poza tym terenem mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za dowóz. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji, czy dowozimy do Twojej miejscowości i czy te dostawy będą dodatkowo płatne. Dostawy poza Kraków odbywają się do godziny 7.00.

Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty. Jeśli zamówienie obejmuje weekend, w sobotę kierowca dostarczy dwa zestawy – na sobotę i niedzielę.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Warunkiem realizacji zamówienia jest zapłata za zamówienie: poprzez szybkie płatności Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym na konto 22 1750 0012 0000 0000 3069 7782 (w tym wypadku prosimy o przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu do godz. 11.00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę).

Zamówienia i zawieszenia dostawy

Zamówienia i zawieszenia dostaw (np. w przypadku wyjazdu) przyjmowane są dzień wcześniej do godz. 10.00 rano – mailowo lub telefonicznie.

Zamówienia i zawieszenia dostaw na poniedziałek przyjmujemy do godz. 16.00 w piątek.

Dostawy można zawiesić na dowolną ilość dni.

W czasie trwania dostaw jest możliwość zmiany godziny lub adresu dostarczenia posiłków, pod warunkiem poinformowania nas o tym dzień wcześniej, do godz. 12.00.

Zapisz się do newslettera i odbierz 5% rabatu!